BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

ÉPÍTÉSI ÜGYINTÉZŐT

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL

Lejárt hirdetés!!!
Elvárt végzettség:
• építőmérnöki
• építészmérnöki
Feladatok:
Előkészíti az egyes építésügyi hatósági engedélyezési eljárások döntéseit, melyekkel összefüggésben az alábbi részfeladatokat végzi:
 összevont engedélyezési eljárás, építési, bontási, használatbavételi és fennmaradási engedély iránti kérelmek, ill. ezek módosítása, jogutódlása, érvényének meghosszabbítása:
  1. adminisztrációs feladatok (iktatás, tértivevények érkeztetése, újrapostázás, jogerős tervek záradékolása, felterjesztés II. fokra, bíróságra, ügyészségre, stb.)
  2. tényállás tisztázási feladatok: eljárás megindítása, ügyfélkör meghatározása, szakhatósági megkeresések, szakértő kirendelése, hiánypótlási felhívás, tervbírálat, nyilatkozattételre felhívás, tárgyalás
  3. helyszíni szemle
  4. ügyfelek fogadása
  5. döntéstervezet készítése
nyilvántartja a területére vonatkozó, jogszabályban meghatározott adatokat.
Elvárások:
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 15. pontja szerint az I. besorolási osztály számára előírt képesítés megléte.
További információk:
Illetmény és egyéb juttatás:
A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.
A jelentkezéseket
  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik
 a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “ÉPÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ” jeligére.

Érdeklődni lehet:
a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság, Építési Osztályán (Rimóczi Gabriella osztályvezetőnél – 06 1 372 4627) vagy a Humánpolitikai Csoportnál (Sepsei Nándorné – 06 1 381 1344) telefonon.