BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

IT Gyakornok

The Carlstar Group Hungary Kft.

Lejárt hirdetés!!!

 A The Carlstar Group Hungary Kft. Prémium gumi abroncsok, illetve felnik gyártásával és eladásával foglalkozik mezőgazdasági, sport és egyéb gépek számára.

Elvárt végzettség:

  • informatikai

Feladatok:

  • L1/L2 támogatás biztosítása, hardver/szoftver problémák elhárítása
  • Az informatikai osztály adminisztrációjának támogatása
  • Részvétel regionális szintű szerver és hálózati adminisztrációban
  • Részvétel az MDM adatok naprakészen tartásában
  • Alapszintű ERP rendszeradminisztráció (MS Navision)

Elvárások:

  • Alapszintű Windows szerver/kliens, LAN/WAN ismeretek
  • Gyakorlott, legalább középhaladó MS Excel tudás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Tanulásra való nyitottság, pozitív hozzáállás a kihívásokhoz
  • Folyamatban lévő tanulmányok Informatikai szakon (Emelt szintű OKJ, Főiskola, Egyetem)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt
  • Az elbírálás során IT Support tapasztalat előnyt jelent

További információk:  Amit kínálunk:

  • Vállalaton belüli tréningek
  • Részvétel lokális és nemzetközi projektekben
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Rugalmasan beosztható 20 óra/hét munkavégzés
  • Versenyképes juttatás

Jelentkezés: angol, vagy magyar CV elküldése a europehr@carlstargroup.com  e-mail címre.