BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

MŰSZAKI MENEDZSER SZERSZÁM ÉS KÖTŐELEM TERÜLETRE

Reca Kft.

A Reca Kft. egy professzionális szerelés- és rögzítéstechnikai cikkeket forgalmazó, stabil hátterű nemzetközi konszernnek a leányvállalata, amely már 25 éve folyamatosan jelen van a magyar piacon. A reca márkanév hazai és nemzetközi szinten is egyet jelent a legmagasabb termékminőséggel és szolgáltatásokkal.

Elvárt végzettség:

  • gépészmérnöki
  • logisztikai
  • mechatronika
  • műszaki menedzsment

Feladatok:

  • A kiemelt ügyfelek professzionális, hatékony, rugalmas kiszolgálása
  • Ezen ügyfelekhez, vagy más nagy projektekhez kapcsolódó árajánlatok, tenderek előkészítése, kalkulációja
  • Megrendelések, kiszállítások feldolgozása, utókövetése az SAP-ban
  • A keretszerződésekben foglalt feltételek, tételek, árak, stb. rendszerszintű ápolása, utókövetése
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereinkkel kapcsolatos ajánlatok kalkulációja, nyomon követése, szerződéskötéssel kapcsolatos teendők, utókövetés
  • Logisztikai szolgáltatásrendszereink működtetése
  • Közvetlen kapcsolattartás osztrák anyacégünk osztályaival
  • Kapcsolattartás kiemelt partnereinkkel
  • Értékesítői csapatunk aktív támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás partnereink és kollégáink részére

Elvárások:

  • Műszaki / kereskedelmi végzettség
  • Megalapozott műszaki ismeretek (elsősorban kötőelem- és szerszámterületen)
  • Aktív, legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Word / Excel / Access / magas szintű ismerete, aktív használata, SAP ismeret előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációkészség írásban és szóban
  • Kezdeményezőkészség, önállóság
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Támogató, segítő attitűd

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Összetett, változatos munkakör
  • Céges mobiltelefon, mobilnet használattal
  • Igényes munkakörnyezet, idegen nyelv használata napi szinten
  • Folyamatos, átfogó hazai és külföldi szakmai képzések
  • Heti gyümölcskosár, ingyenes kávé- és teafogyasztás

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorfa u. 10.

További céginformáció: www.reca.hu

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar és német/ angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a karrier@reca.hu email címre.