BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Flame Spray Hungary Kft.
Kutatás-fejlesztési Mérnök / Gyakornok pozíció

A Flame Spray Csoport 1969-es alapítása óta termikus szórással foglalkozó globális szereplője az energetika, fuvarozás, papíripar és gépipar nemzetközi kiszolgálásának.  A Flame Spray Hungary Kft. Magyarországon 2002 óta van jelen. 2009-ig  Gödöllőn, azóta pedig Szadán az Ipari parkban  működik,  ahol termikus szórási, diffúz bevonatozási,  slurry festéses és felrakó hegesztéses technológiákat alkalmaz az iparban használt anyagok  élettartamának és ellenálló képességének növelésére.

Feladatok:

  • új alkatrészek bevonatolásához, forrasztásához szükséges technológia kifejlesztése;
  • új bevonatolási, forrasztási eljárások fejlesztése és integrálása a meglévő folyamatokba;
  • kapcsolattartás a Vevőkkel a kvalifikáció során (időbeosztás, eredmények, stb.);
  • hőkezelési eljárások tervezése és alkalmazása;
  • a Termelés és Minőség-ellenőrzés támogatása a folyamatok fejlesztésében.

Elvárások:

  • biztos műszaki rajzismeret;
  • technológiai/gyártási folyamatok ismerete;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • 1-5 éves termelésben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent.

Amit ajánlunk:

  • rendkívül változatos feladatok (gázturbinák és repülőgépek alkatrészeivel kapcsolatos projektek);
  • szakdolgozat/diplomamunka készítési lehetőség;
  • versenyképes fizetés és juttatások;
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • biztos háttér, hosszú távú lehetőségek egy sikeres vállalatnál;
  • folyamatos egyéni fejlődési-, tanulási- és karrierlehetőség;
  • egyedülálló tapasztalatszerzés az ipar egy rendkívül speciális területén;
  • nagyszerű munkakörülmények, fiatal, rugalmas csapat.

Lehetséges támogató folyamatok:

  • mechanikai, metallográfiai és NDT tesztek végzése;
  • robotprogramozás and TCP-kalibráció (ABB / Motoman).