BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Műszaki menedzser

Kisfaludy 2030 Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt.

Feladatok:

  • a munkáltató hatáskörébe tartozó pályázatokhoz kapcsolódó műszaki követelményrendszer kialakítása;
  • projektek műszaki ellenőrzése;
  • projekt megvalósíthatóságának alátámasztása;
  • műszaki szakvélemény készítése;
  • beszámolók ellenőrzése;
  • helyszíni szemléken való részvétel;
  • projektmunkálatok előkészítése, irányításában való részvétel, határidők kontrollja;
  • műszaki egyeztetéseken való részvétel;
  • kivitelezési munkák megszervezése, műszaki problémák elhárításában való részvétel.

Elvárások:

  • műszaki menedzser felsőfokú végzettség;
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat projektelőkészítés és megvalósítás területén;
  • középfokú angol vagy német nyelvismeret ;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.

További információk:

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon
  • cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • felelősségteljes, önálló munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Jelentkezni a karrieroldalunkon lehetséges fényképes önéletrajz csatolásával:

(Fájlnév: Minta_János_CV_MM)