BME honlap | Oldaltérkép | Impresszum | HU | EN

Feladatok:

  • sérülékenységvizsgálatok tervezése, lefolytatása, dokumentálása, riportok készítése
  • védelmi intézkedési javaslatok kidolgozása, megvalósításuk támogatása
  • védelmi infrastruktúrák fejlesztéséhez szakmai támogatás biztosítása

Elvárások:

  • sérülékenységvizsálati eszközök alkalmazási szintű ismerete
  • IT és hálózati ismeretek (operációs rendszerek, hálózati kommunikáció, stb.)
  • haladó szintű angol szövegértés, informatikai biztonsági szaknyelv ismerete

További információk:

Előnyt jelent:

  • sérülékenységvizsgálati projektekben szerzett tapasztalat
  • releváns sérülékenységvizsgálati képesítés
  • sérülékenységvizsgálati módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezeténél
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú nemzetközi továbbképzéseken, gyakorlatokon való részvétel
  • teljes munkaidő
  • budapesti munkavégzés

http://www.nbsz.gov.hu /Karrier menüpont alatti regisztráció kitöltésével lehet az „Informatikai Biztonsági Szakértő 2020 – BME” jelige megjelölésével.